O nás

Jmenujeme se Veneza spol. s r.o. a jsme projekční firma, která sídlí ve Frýdku Místku. Náplní naší práce jsou návrhy a projekce různých staveb a objektů. Umíme navrhnout rodinné a bytové domy, rekreační objekty, chaty, průmyslové a výrobní budovy, skladovací objekty, penziony, restaurace, dětská hřiště, budovy pro orgány veřejné moci a mnoho dalších.

Kromě projekce je součástí našich služeb i inženýrská činnost (inženýring), autorský a technický dozor a poradenství v oblasti stavebnictví a kvalitního bydlení. Velmi často také provádíme zaměření stávajících objektů a případně navrhujeme následné rekonstrukce domů.

Máme velmi dobrou zkušenost s postupem, kdy se s investorem sejdeme, a vyslechneme jeho požadavky na projektovaný dům nebo objekt, a také jeho finanční možnosti. Následuje vytvoření studie domu, která je investorovi poslána v digitální, případně tištěné podobě. Tento návrh si investor v klidu a pohodlí domova prohlédne a následně nám sděluje, co by na návrhu případně rád změnil a my následně změnu zakreslíme a obratem posíláme investorovi. Tento postup se provádí tak dlouho, dokud není investor se svým projektem domu naprosto spokojen. Tímto způsobem vytvoříme každému jeho dům snů na míru. Dbáme jak na kvalitní návrh dispozic a konstrukcí, tak na kvalitní architektonický návrh.

Dále pokračujeme zpracováním technické dokumentace pro územní souhlas, stavební povolení nebo stavební ohlášení, případně dokumentaci pro provádění stavby.

Máme zkušenosti jak s novostavbou, tak i s přestavbou či komplexní rekonstrukcí a revitalizací. Naše motto zní: Základem je kvalitní a promyšlený návrh dispozic a konstrukčního řešení.

Nedílnou součástí je též následný dozor stavby. Vždy nabízíme možnost kontroly staveb v průběhu výstavby. Dozorováním stavby je sníženo riziko špatného provedení stavebních prací na minimum.

Mimo dozoru, inženýrské činnosti a projekce stavební části také v plné šíři zajišťujeme vypracování projektu přípojek, vnitřních zařízení, průkazu energetické náročnosti a dalších profesí, které jsou pro úspěšné dokončení a stavební povolení potřeba. Již řadu let spolupracujeme s projektanty ostatních profesí, se kterými máme bohaté a hlavně pozitivní zkušenosti.

Veškerou odbornou činnost kontroluje a zaštiťuje zkušený autorizovaný inženýr Vlastimil Salajka, který se oboru věnuje již více než 24 let. O tom, že firma VENEZA spol. s r.o., nabízí profesionální služby, vypovídá i fakt, že získala členství v komoře  ČKAIT – Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Členství, které bylo firmě VENEZA spol. s r.o. uděleno, bylo na základě úspěšného složení předepsané zkoušky odborné způsobilosti.

Služby poskytujeme již od roku 1993 a to jak ve Frýdku Místku, tak i v okolí Ostravy (Karviná, Havířov, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštem, Kopřivnice, Štramberk, Brušperk, Příbor, Vratimov, Studénka, Český Těšín, Šenov, Petřvald, Hlučín, Klimkovice, Bílovec, Rychvald, Bohumín, Orlová a další).

V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, neváhejte a napište nám na veneza@email.cz případně zavolejte na mobil 605 881 107.

Velmi se budeme těšit na společnou spolupráci a návrh stavby dle vašich představ.
Za Veneza spol. s r. o. Ing. Vlastimil Salajka.

Advertisement
Kontakt

E-mail: veneza@email.cz
Tel.: 558 646 738
Mob.: +420 605 881 107
Adresa: Stará Riviera 1808,
738 01 Frýdek-Místek

Komentáře
    TOPlist