Služby

Ve společnosti Veneza spol. s r.o. zajišťujeme:

  • Návrh a projekci různých staveb a objektů, od rodinných a bytových domů, přes rekreační objekty, chaty, průmyslové a výrobní budovy až po penziony, restaurace, dětská hřiště, budovy pro orgány veřejné moci apod. Dokumentaci jsme schopni zajistit pro všechny druhy různých povolení podle Vyhlášky 499/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
  • Zaměření stávajících objektů a zpracování dokumentace stávajícího stavu. Následně pak nabízíme zpracování projektu pro následnou rekonstrukci.
  • Veškeré jednání se stavebními úřady, správci sítí a jinými orgány nutnými pro vydání stavebního povolení. S námi se nemusíte vůbec o nic starat. Výsledkem je územní souhlas a stavební povolení.
  • Autorský a technický dozor a také poradenství v oblasti stavebnictví a kvalitního bydlení.
  • Návrh přípojek, vnitřních zařízení, průkazu energetické náročnosti a dalších profesí, které jsou pro úspěšné dokončení a stavební povolení potřeba. Již řadu let spolupracujeme s projektanty ostatních profesí, se kterými máme bohaté a hlavně pozitivní zkušenosti.

Nabízíme Vám zodpovědný a osobní přístup. Vždy vyslechneme Vaše požadavky a následně je převedeme do praxe. Dbáme jak na kvalitní řešení dispozic a konstrukcí, tak na kvalitní architektonický návrh.

Nepožadujeme nepřiměřeně přemrštěné nároky na platové ohodnocení, jak to bývá u některých projekčních kanceláří zvykem. Vybíráme takové materiály, které jsou kvalitní a přitom nejsou zbytečně drahé. Často se stává, že jsou projektanti spjati s výrobci stavebních materiálů a za finanční odměnu se Vám pak snaží vnutit, materiál, který pro Vás není výhodný. S námi se Vám nic takového nestane, vždy vybíráme materiály zodpovědně, nezávisle a v souladu s přáním investora. S námi stavíte levně.

Naše motto zní: Základem je kvalitní a promyšlený návrh dispozic a konstrukčního řešení.

Advertisement
Kontakt

E-mail: veneza@email.cz
Tel.: 558 646 738
Mob.: +420 605 881 107
Adresa: Stará Riviera 1808,
738 01 Frýdek-Místek

Komentáře
    TOPlist